Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
[Radze sprawdzć rozkład jazdy: TLK (11:00) Wrocław Główny - (13:50) Karowice - (19:05) Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joo napisał:
Niestety TLK juz nie jeżdzi do Lublina - jedyna mozliwosc dostania sie bezposrednim pociagiem np. z Katowic do Lublina to własnie Inter Regio. wczoraj miałem niewatpliwą nieprzyjemniść jechania własnie tym pociagiem - ciasno, smierdzaco i niewygodnie, jedynie dwie działajace ale brudne toalety na cały pociąg, brak miejsca na bagaże... i cała droga siedzenia w zasadzie na baczność aby nie kopać pasazera z naprzeciwka... raz ogrzewanie podkrecone na maksa a zaraz potem lodowate zimno... ja rozumiem że jest troche taniej - ale puscic taki rozpadajacy się skład na około dziesiecio godzinną drogę z wrocławia do Lublina to po prostu skandal
Jeżdżą TLK np. LBN-WRC [media]http://i51.tinypic.com/1zbckcg.jpg[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[Radze sprawdzć rozkład jazdy: TLK (11:00) Wrocław Główny - (13:50) Karowice - (19:05) Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, pociag TLK jedzie - mój błąd, co nie zmienia faktu, ze z lublina kiepsko się wydostac gdziekolwiek, bo i pociagi kiepskie i busy ciasne i drogi dziurawe. Taki trójkat bermudzki - jak sie tu człowiek dostanie to sie nie wydostanie bo nie ma czym a i czas się na PRLu zatrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joo napisał:
Fakt, pociag TLK jedzie - mój błąd, co nie zmienia faktu, ze z lublina kiepsko się wydostac gdziekolwiek, bo i pociagi kiepskie i busy ciasne i drogi dziurawe. Taki trójkat bermudzki - jak sie tu człowiek dostanie to sie nie wydostanie bo nie ma czym a i czas się na PRLu zatrzymał.
Akurat na szczęście z Lublina da się w większość miejsc pociągiem dojechać. Pociągi są jakie są, to nie wina Lublina (no poza kibelkami EZT). I ja już wolę marznąć w takim pociągu, niż siedzieć w busie ze staruchami, które muszą bagaże posadzić i w ogóle to one kupiły bilet i są wielkie panie i dlaczego ten kierowca tak pomału jedzie (to nic, że leje deszcz i jest ślisko na drodze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy powołać nowe spółki w PKP: jedna od ogrzewania wagonów i kolejna od konserwacji drzwi. Wtedy będzie wiadomo kto jest odpowiedzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postsolidaruchowe porządki,jakość i odpowiedzialność.......Ale za to macie kolejne święto w kalendarzu............!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć . Moglibyście napisać na tej stronie ... o której w czwartki są pociągi z Wrocławia do Lublina i jaki jest koszt biletów ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...